:מבזקים

אודותינו

בדור שאנו חיים אמצעי התקשורת והמדיה הם מקור כוח לא מבוטל. כל פירור מידע מהר מאוד מתחבר לפירור נוסף ועוד אחד ותוך רגעים ספורים ניתן לקבל תמונת מצב לגבי כל סיטואציה שמתרחשת בהינף אצבע על גבי המכשיר החכם שבידינו מסלון הבית.

ארגוני דה-לגיטימציה רבים בשיתוף עיתונאים ואנשי תקשורת באמצעים השונים, משתמשים בכוח הזה כדי להעביר לנו מסרים ותכנים כפי שהם רואים זאת דרך ראות עיניהם. ברוב הזמן אנו עדים להצגת חצאי-אמיתות וסילוף עובדות והכל כדי להגיע לאותו תוצר שאותו הם שואפים להציג. מטרתנו היא להציג את העובדות ללא עיוותים או שקרים, ללא זיוף תמונות או סרטוני וידאו – אלא את האמת כפי שהיא.

האתר “ישראל שלנו” הוקם כדי להציג את מגוון הדעות בחברה הישראלית ולעודד שיח ציבורי שפוי ונורמלי המציג את כלל הדעות בחברה הישראלית. אנו שוללים קיצוניות מכל צד ומחבקים דעות, שיח, דיונים והגות ישראלית גם מימין וגם משמאל. אתר זה בא כדי לקדם את ערך הציונות ואהבת הארץ בקרב תושבי ישראל בין אם הם שייכים למגזר הערבי או היהודי.

יעדים:

1. כמו שהצגנו בפתיחה, אתר זה הוקם ומתוחזק בהתנדבות בלבד. אין כאן גוף גדול מאחורינו או אינטרס פוליטי כזה או אחר. אנו אזרחי מדינת ישראל, צעירים, שלא מוכנים לשבת בחיבוק ידיים נוכח המצב בתקשורת הישראלית. היעד הראשון והחשוב ביותר הוא הצגת הדברים כפי שהם- משני צידי המפה הפוליטית ולא כפי שנוהגים כלי התקשורת הגדולים בארץ , וזה להציג רק את השמאל הפוליטי.

2. אנו עדים להתדרדרות ערכית בקרב הדור הצעיר בארצנו, מושגים ואישים כמו -ציונות, זאב ז’בוטינסקי כבר אינם שגורות בפיהם של אלה האמונים על הובלת המדינה בעוד מספר לא רב של שנים. אנו מקדשים את ערכי הציונות ואהבת העם והארץ, וחרטנו על דגלנו את הערכים הללו. אנו ננסה בכל האמצעים העומדים לרשותנו כדי להחיות את הערכים הללו ולהמשיך לגדל פה דורות שיגדלו להיות אזרחים נאמנים למדינת ישראל, על כל רבדיה השונים.

3. אנו דוגלים בשיח תרבותי ומתון. אנו מתנגדים בכל תוקף לקיצוניות ואין זה משנה מהיכן היא מגיעה. אנחנו מקווים שבעזרת האתר והפרסומים, נצליח לעורר כאן דיונים ולחדש את השיח השפוי במדינת ישראל.
ולסיום, אנו מודים לכל אחד ואחד על ההשתתפות , על העזרה בקידום המטרה המשותפת: הפנמה והבנה של האמת בקרב אזרחי מדינת ישראל.