ראשי / צרכנות / מגיעים מהר לכל מקום
מגיעים מהר לכל מקום

Please enter banners and links.

אנשים רבים אוהבים לנסוע באופנוע ובקטנוע ולא בכדי. כלי רכב קטנים אלה מעניקים לנהג חופש פעולה מוחלט כמעט. הוא יכול לעקוף את המכוניות בקלות, להימנע מעמידה ממושכת בפקקים ולספק לנהג חוויית נהיגה מדהימה. שהרי אין כמו לנסוע באופנוע ולהרגיש את הרוח המבדרת את השיער. כמו כן, האופנוע, בניגוד לרכבים אחרים, אינו מוגבל לנהיגה בכביש, וניתן לצאת עמו לטיול בהרים ובעמקים. על כל פנים, יש צורך לבצע בדיקה תקופתית לאופנו ולקטנוע שעליו אתם נוהגים, ולדאוג במיוחד למצבר.

 

דואגים למצבר

 

בדומה לרכב הגדול והמשפחתי, גם הקטנוע או האופנוע לא יוכלו לנוע ללא המצבר, שכן הוא נותן את הכוח לרכב ומאפשר לכם להתניע את המנוע. מצברים לאופנוע וקטנוע דורשים תחזוקה מתמדת ובדיקה תקופתית. משום כך, חשוב להביא את האופנוע או הקטנוע לבדיקה של חשמלאי רכב כדי לוודא שהוא תקין, להוסיף מים מזוקקים למצבר בעת הצורך (אם מדובר במצבר המורכב מחומצה ומים) ולנתק את קוטב המינוס במקרה שבו אתם נאלצים לעזוב את מקום מגוריכם לתקופה ארוכה ומשאירים את הקטנוע לבדו במוסך.

 

להבדיל בין סוגי המצברים

 

מצברים לאופנוע וקטנוע נחלקים בדרך כלל לשני סוגים – המצבר היבש והמצבר הרטוב. המצבר היבש הוא מצבר ג'ל עמיד וחזק שיכול לשמש אתכם לשנים רבות. המצבר הרטוב הוא מצבר הפועל על בסיס חומצה ומים. מצבר זה פגיע יותר והוא דורש תחזוקה מתמדת. על כל פנים, כדי לבחור את המצבר הנכון עבורכם, חשוב להתייעץ עם חשמלאי רכב. אדם מקצועי יוכל להמליץ על מצבר טוב של חברה אמינה ומנוסה ולהתקין לכם אותו בקלות.

 

עם אופנוע וקטנוע מגיעים לכל מקום

 

אנשים רבים מחפשים מצבר לאופנוע או לקטנוע, מכיוון שעבורם כלי הרכב הקטן הזה הוא לא רק מותרות, אלא כלי עבודה לכל דבר ועניין. נהגים רבים משתמשים באופנוע למטרות שונות. יש העובדים כשליחים בפיצריות או במסעדות ומעבירים את המשלוחים ללקוחות המצויים בבית או בעבודה בגשם ובחום. אחרים מעניקים עזרה ראשונה לנפגעים בתאונות דרכים ויכולים להגיע במהירות למקום ההתרחשות. כך או כך, כדי שהנהג יוכל להתניע את האופנוע במהירות ולצאת לעבוד, עליו לדאוג למצבר תקין.

 

חשמלאי הרכב שעושה את כל ההבדל

 

התפקיד שלכם כנהגים הוא לנסוע באופנוע, ואילו תפקידו של חשמלאי רכב מקצועי הוא לבדוק אם המצבר תקין ולספק לכם שירות החלפת מצברים במידת הצורך. כאשר אתם פונים לחשמלאי חשוב לוודא כי אכן מדובר בחשמלאי אמין מקצועי אשר יכול לבדוק את המצבר בקלות. כך, שכאשר אתם מחפשים איש מקצוע, נצלו את כל הערוצים המוכרים לכם. פנו לאתרי האינטרנט, חפשו בעלי עסקים וקראו את המלצות הגולשים. אם אתם עדיין מתלבטים, פנו לרשת החברתית פייסבוק. שם תמצאו גולשים אשר יוכלו לעזור לכם לבחור את חשמלאי הרכב הטוב ביותר. כמו כן, אתם תמיד יכולים להתייעץ עם החברים הקרובים אליכם כדי לבחור את האדם הנכון.

 

(Visited 333 times, 1 visits today)
שתף