ראשי / צרכנות / מה זה פודים לקפה
מה זה פודים לקפה

Please enter banners and links.

אחד הוויכוחים הידועים בתחום של הכנת קפה וצריכתו הוא, מה יותר טוב קפה בקפסולות או קפה בפודים, האם עדיף לשתות קפה שמכינים באמצעות קומקום חשמלי או כזה שמכינים באמצעות מכונת קפה, בין אם זו מכונת אספרסו או כל מכונה אחרת.

 

בשביל לענות על השאלות שעולות בוויכוח, חשוב לדעת תחילה, מה זה בכלל פודים לקפה וכיצד משתמשים בהם. הרי מרבית האנשים משתמשים בקפה רגיל, נס קפה, שחור או אחר, או שהם בוחרים להשתמש בקפסולות אם הם רוצים להכין קפה אספרסו בבית או במקום העבודה.

 

פודים לקפה, הם למעשה שקיות ואקום שמגיעות עם קפה בפנים אשר מטרתם לשמור על הטריות שלהם ובכל זאת לא מדובר בקפה טרי, קפה שנטחן בו במקום, זה להבדיל מפולי קפה שנטחנים במטחנת קפה במקום ומשתמשים בהם לצורך הכנת קפה. חשוב לומר, השימוש בפודים קפה הוא בעיקר ביתי, בבתי קפה מעדיפים להשתמש בטחינת קפה.

 

לשימוש בפודים בקפה יתרונות רבים, בין היתר, מדובר במאפיין שלא דורש הרבה עבודה וגם הוא יותר חסכוני, מאחר ואין צורך לרכוש מטחנת קפה במיוחד. יתרון נוסף, ניתן ליהנות מפודי קפה. הרבה אנשים יטענו שאין הבדל משמעותי בטעם וזה נכון, לכן במכונות קפה ביתיות ניתן לראות שימוש בפודים קפה לצורך הכרת אספרסו, לאטה וכל משקה קפה אחר שמבוסס על חלב.

 

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות עוד יתרון לפודים והוא, להבדיל ממאפיינים אחרים, הרי שפודים לקפה נמכרים בטעמים שונים, גם אם חלקם אינם קשורים ישירות באופן מלא לקפה, הרי שנם יוצרים גיוון ומעניקים לנו אפשרות לבחור. יש לציין, שבמהלך השנים יותר ויותר חברות החלו לייצר מכונות שמתאימות לשימוש בפודים, וכן מכונות רבות שמשתמשים בקפסולות או אלמנטים אחרים, ניתן להשתמש בהם גם באמצעות פודים לקפה.

 

אז פודים או קפסולות

מדובר בשאלה שלא בהכרח יש לה תשובה. מי שהתרגל לקספולה, בהנחה והיא טעימה, הרי שיהיה לו יותר קל להמשיך איתה. הבעיה עם קפסולות זה המחיר וכן עצם זה שלא תמיד אנחנו יכולים למצוא את מה שאנחנו מחפשים.

 

צריך לומר שבמהלך השנים יותר ויותר עסקים החלו למכור פודים וקפסולות. מה שמלמד שכל מי שרוצה להשתמש בהן, לא יתקשה למצוא אותן.

 

לגבי פודים, גם אם השתמע שמדובר בהכנת יותר מסובכת בצורה משמעותית, זה לא בדיוק ככה, אחרי פעם-פעמיים, נלמד כיצד עושים את זה ויהיה לנו מאוד קל להתמודד עם הפודים ועם המכונה. אנשים רבים מעדיפים את השיטה הזאת, כי אז מרגישים את הקפה ואת הארומה שלו.

 

לכן קשה מאוד להחליט מה עדיף לנו, היכן נהנה יותר מצריכת קפה ביתי או בעסק. מה שבטוח הוא, אנחנו צריכים מכונת קפה איכותית שתאפשר לנו ליהנות מספל קפה בבוקר או בכל שלב אחר ביום.

 

(Visited 291 times, 1 visits today)
שתף